درباره ما

معرفی شرکت آدا افزار

 
شرکت آدا افزار به صورت سهامی خاص در مهرماه سال 1367  تاسیس گردید.
 
در بدو تاسیس اهداف شرکت در زمینه ایجاد نرم افزارهای کاربردی ، تهیه و توزیع اقلام سخت افزاری کامپیوتریPC و مین فرم ها ، خرید و واردات کلیه اقلام و لوازم مورد نیاز کامپیوتر ، طراحی و برآورد و تحلیل آمارهای دیتاهای اداری و صنعتی و به طوراععم در زمینه های مختلف بازرگانی تعریف گردید و به طبع آن در همان خطوط فعالیت در چندین شاخه شروع گردید. در طول سنوات گذشته این شرکت ضمن همکاری گسترده با اکثر دانشگاه های کشور در زمینه لوازم سمعی و بصری (دیتا پروژکتور ) و آموزشی از بهترین و با کیفیت ترین کارخانه های تولیدی مانند 3M ، HITACHI و... داشته است.
ضمنا در زمینه ذخیره اطلاعات (Data Storage)  نیز نسبت به تهیه و تامین انواع دستگاههای ذخیره اطلاعات با مارک HP و انواع دیتا تیپ کارتریج ها با مارک HP,IBM,3M, فعالیت دارد .
در طول سی سال گذشته این شرکت با حضور در بیست دوره نمایشگاه الکامپ همیشه جزء غرفه های نوع آور شناخته شده است .
درحال حاضر نیز اکثر ارگانهای دولتی و بانکهای کشور جزء مشتریان بلاقوه این شرکت می باشند .
 
در این مجموعه تعدای منهدس با سابقع در زمینه کامپیوتر و آمار فعالیت داشته و در اکثر شهرهای کشور نماینده ای جهت توزیع و ارائه به موقع کالا و پشتیبانی فنی را انتخاب نموده است .
ضمنا این شرکت در تمام دوران فعالیت خودش همیشه دارای مجوز فعالیت و ارزیابی توسط شورای عالی انفورماتیک کشور بوده است.
برندهایی که تاکنون این شرکت توانسته به بازار فنی کشور ارائه دهد عبارتنداز : TANDBERGE,SONY,QUANTUM,ARER MEDIA,HITACHI,IMATION,3M,HP,IBM
ضمن تشکر این شرکت همیشه آماده پاسخگویی به سوالات و نیازهای شما می باشد .
 
تلفن :88881114-021
فکس : 88192685-021
 
آدرس :تهران خیابان ولیعصر – بالاتراز پل همت – کوچه سیدالشهدا – پلاک 6 – واحد 7
 
 
طراحی وب سایت توسط شرکت پایدار سامانه